منو
بستن

خدمات شرکت عمران سیما زیما - شرکت عمران سیما زیما| OMRANZIMA

خدمات شرکت عمران سیما زیما

شرکت ساختمانی عمران سیما زیما متشکل از مهندسان جوان و مهندسان با تجربه در حوزه فعالیت های عمرانی وتاسیساتی، در سال 1395 تاسیس شده و فعالیت خود را آغاز کرده است. شرکت با توجه به سابقه و رزومه اعضای هیئت مدیره، توسط سازمان برنامه و بودجه مدرک تایید صلاحیت پیمانکار ، رتبه 5 در شاخه ابنیه (ساختمان)، رتبه 5 در شاخه تاسیسات و تجهیزات، انجمن شرکت های ساختمانی و انجمن صنفی مهندسان عمران اخذ نموده است.
طبق نظر اعضای هیئت مدیره و با توجه به توانمندی و تخصص نیروی شرکت، فعالیت ها و خدمات شرکت در چهار حوزه زیر صورت می گیرد:
1 . واحد ابنیه، ساختمانی و عمرانی
2 . واحد تاسیسات برقی
3 . واحد تاسیسات مکانیکی
4 . واحد طراحی تخصصی نما

 

جزئیات خدمات شرکت عمران سیمازیما در حوزه های ذکر شده را در ادامه می توانید ببینید:

ابنیه ، ساختمانی و عمرانی
خدمات شرکت در بخش ابنیه و یا ساختمانی، مانند هر شرکت ساختمانی، به عنوان شاخه اصلی و مادر در آن شرکت محسوب می شود. کلیه فعالیت های عمرانی اعم از عملیات تخریب، پی ریزی و قالب بندی، اجرای اسکلت بتنی و فلزی، اجرا و ساخت ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و یا بیمارستانی و ورزشگاهی، عملیات نازک کاری و سفت کاری، بازسازی و نوسازی و موارد دیگر از نمونه فعالیت های شرکت عمران سیما زیما در این حوزه محسوب می شوند. شرکت خدمات خود را چه برای بخش خصوصی و چه در بخش دولتی به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

واحد تاسیسات برقی و مکانیکی 
در این حوزه کلیه خدمات مرتبط مانند اجرا و ساخت تابلو برق، سیم کشی برق، اجرای سیستم اعلام و اطفاء حریق، تهیه و اجرای ژنراتور، اجرای سیستم موتور خانه، لوله کشی آب و فاضلاب، سیستم گرمایش و سرمایش، ساخت و اجرای آسانسور و … به مشتریان عزیز ارائه داده می شود.

طراحی نما 
در این بخش، طراحان و معماران شرکت، با در نظر گرفتن کلیه قوانین و مقررات اجرایی شهرداری و سازمان نظام مهندسی، اقدام به طراحی تخصصی واصولی نما با متریال های مختلف، برای مشتریان عزیز می کنند.

می توانید نمونه کارها وپروژه های شرکت را در اینجا مشاهده کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر از رزومه کاری و یا هرگونه همکاری، می توانید از طریق شماره تماس های زیر با ما تماس بگیرید:

021-88470457
021-88446981
آدرس دفتر مرکزی شرکت عمران سیمازیما: شریعتی پایین تر از خیابان مطهری پلاک 492

دیدگاه